Promocje
Cisza przed burzą. Wojownicy tom 4
Cisza przed burzą. Wojownicy tom 4
36,90 zł 31,40 zł
szt.
Tajemnica Żółtego Kła. Wojownicy. Superedycja tom 3
Tajemnica Żółtego Kła. Wojownicy. Superedycja tom 3
44,90 zł 38,20 zł
szt.
Era Zero. Ego: Ostatnie Starcie
Era Zero. Ego: Ostatnie Starcie
44,90 zł 31,40 zł
szt.
Among us. Zdrajca między nami
Among us. Zdrajca między nami
39,90 zł 33,90 zł
szt.
Porwanie. Strażnicy Ga'Hoole tom 1
Porwanie. Strażnicy Ga'Hoole tom 1
34,90 zł 24,95 zł
szt.
Oblężenie. Strażnicy Ga'Hoole tom 4
Oblężenie. Strażnicy Ga'Hoole tom 4
34,90 zł 24,95 zł
szt.
Zamek w chmurach
Zamek w chmurach
39,90 zł 31,92 zł
szt.
Wędrówka. Strażnicy Ga'Hoole tom 2
Wędrówka. Strażnicy Ga'Hoole tom 2
34,90 zł 24,95 zł
szt.
Dziewczyny do boju! Poradnik młodej aktywistki
Dziewczyny do boju! Poradnik młodej aktywistki
39,90 zł 27,95 zł
szt.
Wojna bogów. Plemiona tom 1
Wojna bogów. Plemiona tom 1
36,90 zł 25,85 zł
szt.
Rumcajs
Rumcajs
42,90 zł 30,00 zł
szt.
Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.
Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.
49,90 zł 42,20 zł
szt.
Opcje przeglądania

Ogień i lód - wydanie ilustrowane

Ogień i lód - wydanie ilustrowane
Ogień i lód - wydanie ilustrowane

Drugi tom legendarnej pierwszej serii Wojowników w twardej oprawie z ilustracjami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 49,00 zł
szt.

Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.

Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.
Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.

Kultowa powieść paragrafowa. Grupka ocalałych z wojny atomowej pod przywództwem Cala Phoenixa przedziera się ze zrujnowanego Teksasu do relatywnie bezpiecznej Kalifornii. Wszelkie decyzje, co do ich losu, należą do czytelnika.

 

„Polska edycja została wydana na wysokim poziomie i w niczym nie przypomina tego z lat 90. Twarda oprawa, zupełnie odświeżona szata graficzna, nowe ilustracje i współczesny skład tchnęły w tę książkę nowe życie. Natomiast pomiędzy okładkami znajdziecie te same 350 paragrafów przepełnionych wartką akcją i śmiertelnymi wyzwaniami”.

Daily Kraken

 

 

 

Otrząśnij z kurtki pustynny kurz, uzupełnij magazynek i zatankuj do pełna swojego roadstera. Gotowy na ostrą jazdę bez trzymanki? „Wojownik autostrady” zaciera granicę między książką, a grą, wrzucając czytelnika w sam środek postapokaliptycznych wertepów Ameryki. Must have dla fanów „Mad Maxa” i „Fallouta”.

 

damagier.pl

Tytuł oryginalny: Freeway Warrior. Highway Holocaust
Tłumacz: Wojtek Cajgner
Stron: 354
Format: 135x210mm
Wydanie: I (w tej edycji)
Oprawa: twarda, foliowana
Gatunek: lit. młodzieżowa/fantastyka
ISBN: 978-83-8203-050-1

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 42,20 zł 49,90 zł
szt.
  • promocja

Zuchwały plan. Zielone pastwiska. Tom 1

Zuchwały plan. Zielone pastwiska. Tom 1
Zuchwały plan. Zielone pastwiska. Tom 1

Akila to buńczuczna i dumna klacz. Kiedy trafia do transportu koni, który zmierza ku pewnej zagładzie, nie potrafi poddać się losowi i realizuje spektakularny plan ucieczki. Razem z towarzyszami rusza w poszukiwaniu mitycznych Zielonych Pastwisk, końskiego raju na ziemi. Problem w tym, że w ślad za zbiegami ruszają ludzie, którzy nie spoczną, póki nie dorwą uciekinierów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: przedsprzedaż

Cena: 34,90 zł
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl