Promocje
Ostatni jednorożec. Wydanie rozszerzone
Ostatni jednorożec. Wydanie rozszerzone
39,90 zł 27,95 zł
szt.
Zajazd pod psem. Królikula tom 2
Zajazd pod psem. Królikula tom 2
29,90 zł 20,95 zł
szt.
Tam, gdzie rośnie czerwona paproć
Tam, gdzie rośnie czerwona paproć
39,90 zł 27,95 zł
szt.
Bambi. Opowieść leśna
Bambi. Opowieść leśna
29,90 zł 20,95 zł
szt.
Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari.
Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari.
44,90 zł 31,40 zł
szt.
Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza
32,90 zł 23,00 zł
szt.
Ruchomy Zamek Hauru
Ruchomy Zamek Hauru
39,90 zł 31,92 zł
szt.
Spider-Man: Miles Morales - Skrzydła furii
Spider-Man: Miles Morales - Skrzydła furii
39,90 zł 31,95 zł
szt.
Miasto żaru. Kroniki Żaru tom 1
Miasto żaru. Kroniki Żaru tom 1
39,90 zł 27,95 zł
szt.
Zemsta Klonowego Cienia
Zemsta Klonowego Cienia
26,90 zł 22,90 zł
szt.
Zwierzakowo. Na ratunek kociętom. Tom 1
Zwierzakowo. Na ratunek kociętom. Tom 1
24,90 zł 19,90 zł
szt.
Opcje przeglądania

Ogień i lód - wydanie ilustrowane

Ogień i lód - wydanie ilustrowane
Ogień i lód - wydanie ilustrowane

Drugi tom legendarnej pierwszej serii Wojowników w twardej oprawie z ilustracjami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 49,00 zł
szt.

Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.

Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.
Wojownik Autostrady. Piekło na autostradzie. Tom 1.

Kultowa powieść paragrafowa. Grupka ocalałych z wojny atomowej pod przywództwem Cala Phoenixa przedziera się ze zrujnowanego Teksasu do relatywnie bezpiecznej Kalifornii. Wszelkie decyzje, co do ich losu, należą do czytelnika.

 

„Polska edycja została wydana na wysokim poziomie i w niczym nie przypomina tego z lat 90. Twarda oprawa, zupełnie odświeżona szata graficzna, nowe ilustracje i współczesny skład tchnęły w tę książkę nowe życie. Natomiast pomiędzy okładkami znajdziecie te same 350 paragrafów przepełnionych wartką akcją i śmiertelnymi wyzwaniami”.

Daily Kraken

 

 

 

Otrząśnij z kurtki pustynny kurz, uzupełnij magazynek i zatankuj do pełna swojego roadstera. Gotowy na ostrą jazdę bez trzymanki? „Wojownik autostrady” zaciera granicę między książką, a grą, wrzucając czytelnika w sam środek postapokaliptycznych wertepów Ameryki. Must have dla fanów „Mad Maxa” i „Fallouta”.

 

damagier.pl

Tytuł oryginalny: Freeway Warrior. Highway Holocaust
Tłumacz: Wojtek Cajgner
Stron: 354
Format: 135x210mm
Wydanie: I (w tej edycji)
Oprawa: twarda, foliowana
Gatunek: lit. młodzieżowa/fantastyka
ISBN: 978-83-8203-050-1

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 42,20 zł 49,90 zł
szt.
  • promocja

Zuchwały plan. Zielone pastwiska. Tom 1

Zuchwały plan. Zielone pastwiska. Tom 1
Zuchwały plan. Zielone pastwiska. Tom 1

Akila to buńczuczna i dumna klacz. Kiedy trafia do transportu koni, który zmierza ku pewnej zagładzie, nie potrafi poddać się losowi i realizuje spektakularny plan ucieczki. Razem z towarzyszami rusza w poszukiwaniu mitycznych Zielonych Pastwisk, końskiego raju na ziemi. Problem w tym, że w ślad za zbiegami ruszają ludzie, którzy nie spoczną, póki nie dorwą uciekinierów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: przedsprzedaż

Cena: 34,90 zł
szt.
  • nowość

Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari.

Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari.
Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari.

Rayn, ratując życie Aidena, nie zdaje sobie sprawy, że to on ma przynieść jej zgubę. Ich połączone życia łączą też emocje, ból i sny, zamazując granicę pomiędzy dobrem a złem. Rayn nie jest w stanie poznać, czy myśli nawiedzające jej głowę należą do niej czy do chłopaka. Ten chaos jest tylko pozorny, bo każdy jej krok, czyn i słowo zostało dokładnie zaplanowane przez Mojry – boginie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Rayn nie podda się tak łatwo i jej celem stanie się wyrwanie z okowów przeznaczenia, bo od teraz każda decyzja jej i Aidena, zdecyduje o losie świata.

 

Stron: 336
Format: 145x205mm
Wydanie: I
Oprawa: miękka
Gatunek: lit. młodzieżowa
ISBN: 978-83-8203-012-9

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 31,40 zł 44,90 zł
szt.
  • promocja

Tam, gdzie rośnie czerwona paproć

Tam, gdzie rośnie czerwona paproć
Tam, gdzie rośnie czerwona paproć

Tam, gdzie rośnie czerwona paproć, klasyk amerykańskiej literatury młodzieżowej, to wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni między wrażliwym chłopcem i jego dwoma psami. Pełną emocji historię kilkunastoletniego Billy’ego czytelnik poznaje z perspektywy dojrzałego bohatera, który po latach przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.

 

„To bardzo pouczająca opowieść o niezłomności, dążeniu do spełnienia marzeń i ciężkiej pracy. (…) Ale są tu też trudne tematy. Śmierć, poczucie winy i konieczność pożegnania z przyjacielem. Przyznaję się, że płakałam na tej książce.
Polecam wszystkim czytelnikom, dużym i małym, starym i młodym. Ponadczasowa historia.”

Idris, lubimyczytac.pl

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 27,95 zł 39,90 zł
szt.
  • promocja

Klub Czerwonych Trampek (Klub Czerwonych Trampek I) Ana Punset

Klub Czerwonych Trampek (Klub Czerwonych Trampek I) Ana Punset
Klub Czerwonych Trampek (Klub Czerwonych Trampek I) Ana Punset

Lucia, Frida, Bea i Marta są nierozłączne, zawsze były i zawsze będą. Teraz muszą stawić czoła złym wiadomościom - Marta i jej rodzina przeprowadzają się do Berlina. Wygląda na to, że ich świat się zawali... Ale cztery przyjaciółki decydują się założyć klub, który pozwoli im być razem! Do końca świata!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 27,95 zł 39,90 zł
szt.
  • promocja

George

George
George

Kiedy ludzie patrzą na George’a, widzą chłopca. Ale ona wie, że jest dziewczyną. Co, jeśli już do końca życia będzie musiała to ukrywać? Gdy nauczycielka ogłasza, że klasa wystawi przedstawienie Pajęczyna Charlotty, dla George’a to właściwy moment, by raz na zawsze pokazać, kim tak naprawdę jest. Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki Kelly układa plan, by wbrew wszystkim stać się Charlottą

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 24,95 zł 34,90 zł
szt.
  • promocja

Wróć do mnie

Wróć do mnie
Wróć do mnie

Jurek, chłopiec z trudnościami, ma w życiu jednego przyjaciela – Pajacyka, starego konika, który powoli staje się dla gospodarstwa ciężarem. Niespodziewanie dla wszystkich, Pajacyk zostaje sprzedany do Włoch, gdzie czeka go tragiczny koniec. Jednak Jurek się nie poddaje. Rusza – sam, bez przygotowania – na ratunek przyjacielowi. Czy dogoni transport do rzeźni? Czy chłopiec, który nie radzi sobie w życiu, zdoła przemierzyć całą Polskę, by uratować przyjaciela?

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 24,95 zł 34,90 zł
szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl